ONS TEAM

Voor intakes van begeleidingen kan u een mail sturen naar coördinator gitta.van.lommel@detuinvanplato.be, of rechtstreeks contact opnemen met één van onze collega's.

Voor aanmeldingen of afspraken bij psychiater dokter Sandra De Greef neemt u rechtstreeks contact op via dr.sandra.de.greef@telenet.be

PSYCHIATRISCHE BEGELEIDING

Sandra De Greef
Kinder- en jeugdpsychiater

dr.sandra.de.greef@telenet.be

Klik hier voor meer informatie.

AUTI-COACHING

Gitta Van Lommel coördinator
Auticoach en ACT-therapeut

Aanmeldpunt voor begeleiding
gitta.van.lommel@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Charlotte Reusens
Auticoach en Heppiemasseur


charlotte.reusens@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

PSYCHOTHERAPIE

Elisabeth Vanhulle coördinator
Klinisch psycholoog en psychotherapeut

elisabeth.vanhulle@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Ilse Hardy
Psychotherapeut en autismeconsulent

ilse.hardy@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Sylvie Van Bortel
Integratief psychotherapeut
Loopbaan- en stresscoach
Psychologisch consulente

sylvie.van.bortel@detuinvanplato.be
0474/44.50.42

Klik hier voor meer informatie.

Roelinde Truyers
Klinisch orthopedagoog en psychotherapeut i.o.

roelinde.truyers@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Studiebegeleiding

Sarah Plompen
Psychologisch consulent en studiecoach

sarah.plompen@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

GEZINS- EN OUDERTHERAPIE - PSYCHOTHERAPIE

Annelien Stuyck
Klinisch orthopedagoog en gezinstherapeut

annelien.stuyck@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

VOEDINGSADVIES

Lisa De Caerlé
Voedingsconsulente

lisa.de.caerle@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

THUISONDERWIJS

Marc Huybrechts
Leraar Tijdelijk Onderwijs aan Huis

marc@obb62.be

Klik hier voor meer informatie.