ONS TEAM

U kan telefonisch contact opnemen met ons centrale nummer voor intakes begeleidingen 0491 93 09 76 (Gitta Van Lommel), of rechtstreeks met één van onze collega's. Voor aanmeldingen voor diagnostisch onderzoek kan u een mail sturen naar annelies.teunissen@detuinvanplato.be

Sandra De Greef
Kinder- en jeugdpsychiater

03/ 289 86 19
dr.sandra.de.greef@telenet.be

Klik hier voor meer informatie.

Bea. Langenaeken
Kinder- en jeugdpsychiater

Diagnostisch onderzoek, aanmelden via annelies.teunissen@detuinvanplato.be.
0489/ 86 86 47
bl-jvr35@telenet.be

Klik hier voor meer informatie.

Gitta Van Lommel
Auti-coach en coördinator

Aanmeldpunt voor begeleiding
0491/ 93 09 76
gitta.van.lommel@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Elisabeth Vanhulle
Psycholoog en psychotherapeut i.o.

0494/ 04 00 46
elisabeth.vanhulle@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Annelies Teunissen
Orthopedagoog en psychodiagnosticus

Aanmeldpunt diagnostisch onderzoek
0470/ 04 27 83
annelies.teunissen@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Ilse Hardy
Psychotherapeut

0474/ 99 28 37
ilse.hardy@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Annelien Stuyck
Orthopedagoog - Gezinstherapeut i.o.

03/ 216 98 54
annelien.stuyck@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Marc Huybrechts
Leraar Tijdelijk Onderwijs aan Huis

marc@obb62.be

Klik hier voor meer informatie.


Er is een nauwe samenwerking met dokterspraktijken, logopedische praktijken en psychotherapeutische praktijken uit de omgeving.