ONS TEAM

Voor intakes van begeleidingen kan u een mail sturen naar coördinator gitta.van.lommel@detuinvanplato.be, of rechtstreeks contact opnemen met één van onze collega's. Voor aanmeldingen voor diagnostisch onderzoek kan u een mail sturen naar annelies.teunissen@detuinvanplato.be

Voor aanmeldingen of afspraken bij psychiater dokter Sandra De Greef neemt u rechtstreeks contact op via dr.sandra.de.greef@telenet.be

BEGELEIDING

Sandra De Greef
Kinder- en jeugdpsychiater

dr.sandra.de.greef@telenet.be

Klik hier voor meer informatie.

Gitta Van Lommel coördinator
Auti-coach en ACT-therapeut

Aanmeldpunt voor begeleiding
gitta.van.lommel@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Charlotte Reusens
Auti-coach en Heppiemasseur

0493/ 94 47 34
charlotte.reusens@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Elisabeth Vanhulle coördinator
Psycholoog en psychotherapeut

elisabeth.vanhulle@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Ilse Hardy
Psychotherapeut

0474/ 99 28 37
ilse.hardy@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Annelien Stuyck
Orthopedagoog en Gezinstherapeut
(momenteel met zwangerschapsverlof)

annelien.stuyck@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

DIAGNOSTIEK

Annelies Teunissen
Orthopedagoog en psychodiagnosticus

Aanmeldpunt diagnostisch onderzoek annelies.teunissen@detuinvanplato.be

Klik hier voor meer informatie.

Bea. Langenaeken
Kinder- en jeugdpsychiater

Diagnostisch onderzoek, aanmelden via annelies.teunissen@detuinvanplato.be. bl-jvr35@telenet.be

Klik hier voor meer informatie.

THUISONDERWIJS

Marc Huybrechts
Leraar Tijdelijk Onderwijs aan Huis

marc@obb62.be

Klik hier voor meer informatie.